עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
שיאה של "ואהבת לרעך כמוך" הוא בין איש לאשתו
(הרב חיים ויטאל )
מאורות התורה

מאורות התורה

טלז סטון, דרך אברהם 26 ירושלים

הרב נחום רגוזניצקי שליט"א
הרב שמואל גריינמן
הרב חיים וייזר, הרב יצחק ארנד, הרב עופר היימן, הרב מרדכי נוייגרשל, הרב אפרים רגוזניצקי, הרב מנחם איזקוביץ, הרב בועז גמליאל

תשמ"ג, 1983

ישיבה לבוגרי ישיבות תיכוניותישיבת "מאורות התורה" הוקמה בקרית יערים (טלזסטון) בסביבה כפרית ונוף מדהים של הרי ירושלים, בשנת תשמ"ג 1983 לפני כעשרים ושלוש שנים.

הישיבה נקראה בשם זה על שמו של המקובל הנודע רבי מאיר שוורץ זצ"ל מפודהייץ אשר בערוב ימיו עלה ארצה והתפרסם כגאון עצום בחכמת הקבלה וכצדיק שרבים נושעו מברכותיו. נכדו, מייסד הישיבה והעומד בראשה הרב נחום רגוזניצקי הינו מתלמידיו המובהקים של החזון איש, ואיש חינוך ותיק אשר היה בעבר מהחלוצים בהקמת תנועת התשובה בישראל ופעל רבות לקירוב לבבות בין הזרמים השונים ביהדות.

הרב מוכר כאחד מגדולי התורה שבדור ובעל ידע מקיף בתורה ובעולם החסידות ונערץ על ידי גדולי הרבנים והאדמו"רים מכל שדרות הציבור. מטרת הישיבה להרחיב את ידיעותיהם של הבחורים באוצרות הרוחניים של התורה ולהעמיק את הבנתם גם בנושאים שנלמדו על ידם לפני כן.

התלמידים המגיעים לישיבה הנם בוגרי ישיבות תיכוניות המעוניינים להמשיך בישיבה גבוהה ולבנות עצמם בתורה. המגמה החינוכית של הישיבה היא הצמחת תלמידי חכמים אשר יהיו מעורים בחיי עם ישראל, כמחנכים ומעצבים רוחניים שיביאו לאיחוד וקירוב לבבות ומיזוג של עם ישראל לרובדיו השונים.
כתוצאה מלימוד זה קורה דבר שהוא בעצם המטרה העיקרית , הבחורים מרגישים יותר קשורים לתורה ולמצוות ומקימים אותם בשמחה ומתוך תחושת סיפוק. כיום לומדים בישיבה כמאה וחמישים תלמידים וכן פועל במקום כולל אשר משלב לימוד בוגרי הישיבה עם התלמידים

תגובות הגולשים:

ישיבה מעולה והבחורים עוד יותר

מישיאחת -- 29/05/2012

בחורים אמיתיים ורציניים עם איכות ודרך אמיתית שלא מוצאים אצל הרבה בחורים...

תותית

תותית -- 20/09/2011

לא מכירה כ"כ את הישיבה אבל מכירה שם בחור ששווה הרבה !!

פגישה שלישית -- 20/07/2011

אני לומד שם ויש לי אחלה חברותא סדר א קוראים לו גילי והוא אחלה בחור אני ממליץ בחום

b7777 -- 02/06/2011

הייחודיות מדברת בעד עצמה

והמסר הוא ל...

b7777 -- 02/06/2011

ע"ח

כולם טובים אבל יש אחד וזה מסר לך

b7777 -- 02/06/2011

אתה צדיקקק
תמשיך בדרך המדהימה שבחרת !
אני מתפללת עליך .
איזה זכות יש בך, טוהר הלב והנפש.
בעל מידות עצום.

אחלה של מקום!!!!

שרה -- 25/01/2009

היו לי כמה דייטים עם בחורים משם ויש לצין שרואים עליהם שהגיעו ממקום איכותי וטוב! ההשקעה של הצוות ניכרת על הבחורים(חוץ ממה שהם עצמם סיפרו לי) רואים עליהם את הטיפוח,האהבה,ההתמסרות ומעל לכל ההשקפות המענינות על הדת על העולם ועל החיים בכלל!
מומלץ בחום!!!!
עוד ישיבות:
ישיבות ליטאיות

ישיבות חסידיות

ישיבות ספרדיות

ישיבות דתיות

אחר

תיכוניות