עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
יש אהבה ששווה מיליון, אבל אף בחור לא שווה דיכאון.
(מערכת)
בית חנה

בית חנה

ק. צאנז נתניה

גברת מרים כהן הגברת שפרה גרין, הגברת שרה דוד‎ רוב חסידי, אך ישנו גם מיעוט ליטאי 150 חסידי B.A אקויולנטי בהוראה הנה"ח, גננות, הוראה, גרפיקה אסור עגילים ארוכות או מתנדנדות

תגובות הגולשים:

הסמינר הכי הכי

הסמינריסטית -- 10/01/2012

קודם כל, אני לומדת בסמינר (וחס ושלום אין אין אין לי אינטרנט בבית. וברוך ה' נדדדדדיר לראות שם בכלל בנות שיש להן- אז זה שיהיה ברור!).
אז ככה, אני לומדת ברוך ה' בבית חנה ,לא חשוב באיזה שנה.. ובהתחלה לא בדיוק רציתי סמינר בסגנון כזה.. (אני ספרדיה) נרשמתי בשניים שלושה מקומות, רציתי בלייי פנימיה ומקום אחד פסלתי בגלל המרחק, מקום שני בזכות היחס ה"מדהים" של הצוות, עד שהגעתי לבית חנה.. ופשוט ה-ת-א-ה-ב-ת-י במקום הזה! קיבלו אותי שם בכזו צורה! המנהלת (!!!) ירדה איתי למטה להראות לי את היציאה (כן.. אין דברים כאלה)וכו' זו רק דוגמא קטנה,,,ובקיצור החלטתי באותו הרגע ש-כאן אני לומדת!
ברוך ד' התקבלתי,, ואני כללללל כך מרוצה!
איזה מורות, איזה יראת שמים טהורה, איזו התחשבות בתלמידות, במיוחד הנשואות..והכי חשוב איזההההה חברות!
הבנות החסידיות ספוגות במידות ויראת שמים , לא מכירות , לא יודעות ולא רוצות לדעת מהטומאה והזבל שבחוץ, והספרדיות- בתים מדהימים שהולידו בנות איכותיות ברמה שלא הכרתי (רציני).בקיצור, אני נהנת ברמות, כיף לי, אני מאושרת שזכיתי ללמוד שם, ומי שמעזה עוד להתלבט- שתקשיב לי- או פנימיה ,אבל עד הסוף,ופנימיה טובה, או-בית חנה!
גם הרמה הלימודית והתעודה היא די נחשבת וכיום התואר הוא אמיתי ולא אקוויולנטי(למי שמבינה בזה), אז בקיצר- בית חנה -ההההמקום.

פעם לימדו שם רפואה..

בנהנה -- 28/04/2010

עכשיו כבר לא...
סמינר טוב.

....

*770* -- 23/04/2010

סמינר מצוין

חרדית -- 27/09/2009

טוב כולם יודעים שבנות בית חנה זה בנות מבתים מצוינים בנות איכותיות סמינר שמקנים בו ערכים אמיתים ביוחד על בית של תורה , על גידול ילדים .... בנות פתוחות , צדיקות ואיכותיות

זהו הסמינר היחיד בארץ

מירי כהן -- 26/08/2009

שמלמדים בו רפואה.
רפואה הכוונה 'בית ספר לאחיות'. משם הבחורות ממשיכות הלאה ויכולות להמשיך בגממה רפואית גבוהה.

אין סמינרים כאלה!!!!!!!!!!!!!!!!

תימור -- 23/04/2009

כל בנות הסמנר מעולות (ובמיחוד הספרדיות) בנות עם סגנון מודרני וצנועה בקיצור אלה של סמינר

סמינר עם המון תוכן

ice cool -- 22/03/2009

בנות איכותיות ממש מבתים מעולים
הסמינר עצמו מעולה!! עם המון תוכן שמעביר לבנות

סמינר מעולה

ה' יעזור -- 17/02/2009

הסגנון ברוח חסידות צאנז, הסמינר משמש המשך לרוב תלמידות תיכון "בית יעקב" בעיר נתניה שמורכב מבנות ספרדיות וליטאיות, ולבוגרות תיכון "בית חנה" בקרית צאנז בעיר. הסמינר בעל שם מצויין!,לימודים ברמה גבוהה מאד הן רוחנית והן מקצועית - היחידי בארץ עם תואר B.A!, כל מורה - אישיות בפני עצמה!, הסמינר שם דגש והקפדה רבה על עניין הצניעות ולכן הבחורות שמתקבלות לסמינר מיוחדות מאד, בעלות מידות טובות, יראות שמיים ובאות מרצון לרכוש מקצוע (עם תואר!!!) על מנת להקים בית של תורה אמיתי ולפרנס בכבוד.

לכולם!

אורלי -- 15/12/2008

כנ"ל!

אחלה סמינר

ice cool -- 27/10/2008

עוד סמינרים: