עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אם לגבר תפוס יש בחורה ממתינה הוא יכול לחזור אליה ב 41*
(orn135)
נכתב בצידו: גיל הגיל
מאת: מערכת
תאריך הכנסה: 03/12/2006

עולם השידוכים עובר לדום ומרכין ראשו בהכנעה אל מול פלאי הטכנולוגיה. הכפר הגלובלי מתרחב ופולש לכל תחום בחיינו, ואין חיינו אלא שידוכים.

בני ובנות הכפר, כדרכם של כפריים אינם מודעים לתהפוכות הכרך, ומתנהגים משל אנו בשנות ה-60.

ובכן, תגלית חדשה ומרעישה לבני הכפר: לכל דרדק מזדמן ישנה היום היכולת לפלוש אל נבכי ההיסטוריה האנושית ולדלות ממנה מגוון פרטים מזהים ואף פרטים נסתרים.

שנת לידה למשל, זהו פרט המסתובב בראש חוצות וניתן למוצאו בכל קרן רחוב ביחס לכל אזרח וגר אשר בתוכינו (תוכינו=כל הנמנה על מרשם האוכלוסין של מדינת ישראל), והחשבון פשוט אפילו לבוגרי "חדרים" אשר ברחו משיעורי החשבון.

למעשה, כל השומע את אותה שמועה העונה לשם "הצעת שידוך", מוריד שפופרת ומרימה לאלתר לאותו דרדק אישי, ההיסטוריון דלעיל, כדי לברר קודם לכל את עניין הגיל. וכאשר מסתבר שהנתון הנאמר בהצעה אינו נכון, תוהה לעצמו האדם וחושב, האם העיוות הזה הוא פונקציה של שקר, או שמא של כסילות?!, שהרי לתת נתון שאינו נכון זהו שקר, אך כל שקרן מתחיל יודע שבדברים שהם מן המפורסמות אין טעם לשקר, אם כן מדוע משקר האדם ביחס לגילו כאשר להפריך זו מלאכה פשוטה?! אין זאת כי אם רוח סכלות נפלה בו.

ואם אף על פי כן ולמרות, מתעקש האדם להוריד כמה שנים מגילו, הרי שהשאלות הבאות מתבקשות: 1. מאיזה גיל ועד היכן היו השנים הרעות אותן הבנ"א מוחק מהרפרטואר האישי שלו?!.

2. האם ההשלכות הנפשיות מאותן שנים טופלו ע"י גורמים מקצועיים ומי הם?!.

3. האם האדם הממעיט, מוכן לוותר על אותו מספר שנים בעת זקנה ושיבה ולעבור מן העולם בטרם עת?!.


תגובות הגולשים:


בדיחות
פדיחות
סאטירה
קריקטורה

עוד סאטירות:

sarounet

Tehila23

winkinsmily

אחת_מאלף

בחורדי

המאושרת1

ליטאי613

מערכת