עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
בעת רקימת החלומות שלך בדוק גם מה ההיצע שלך...
(מערכת)
אוהדי
מאת: מערכת
תאריך הכנסה: 28/05/2008

אוהדי היה בנו של הנספח הצבאי בטאמארה בירת טייג'יקיסטאן, כל היום הוא רק שמע "תכניס מכונה תשפוך זבל, תכניס מכונה תשפוך זבל", שיגרת חייו האפורה נעה בין בית הנספח שהיה בית הוריו למעשה, לבין שיטוט ברחובות טאמארה המדכאים, עד שהוא הכיר את הקוסם.

הקוסם היה אישיות מיוחדת במינה, אדם מסתורי שאוהדי פגש כשהוא חזר מה"תשפוך זבל", בדיוק אחרי שהוא הכניס מכונה לבנה. הקוסם לימד את אוהדי דברים רבים, פתח את אפיקיו, ועד מהרה הפך אוהדי לגאון על והוא המציא את מנוע הפחמן הדו חומצי שעובד רק על אוויר בלי דלק, המצאה ששינתה את פני האנשות, והפכה את אוהדי למרצה בכיר מבוקש בכל העולם, תוך שהוא גורף הון עתק לכיסו, כעבור זמן קצר אוהדי הפך למיליארדר על כשהונו מוערך ב200 מיליארד דולרים, אחרי המצאת מנוע הפחמן הגיע המצאת חללית המים שאפשרה להגיע לירח בחצי שעה, אוהדי ביקר במאדים צדק ועוד, הוא בנה ארמון ענקי באנטרקטיקה ושלט למעשה בכל כדור הארץ.

רק דבר אחד היה חסר לאוהדי, וזה שידךךךךך.
אוהדי התקשה למצוא את זיווגו עד שהכיר בסופו של דבר את שירלי. שירלי הייתה בחורה נמוכה ורזה שהוא פגש באחת האוניברסיטאות בהם נתן הרצאות על ההמצאות שלו, והם התחתנו וחיו באושר ועושר עד היום הזה.


תגובות הגולשים:


בדיחות
פדיחות
סאטירה
קריקטורה

עוד סאטירות:

sarounet

Tehila23

winkinsmily

אחת_מאלף

בחורדי

המאושרת1

ליטאי613

מערכת