עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
בחור צריך לבדוק האם הבחורה מעוניינת בו או באוסף האשליות שבנתה סביבו
(מערכת)
יכנע השדכנית
מאת: מערכת
תאריך הכנסה: 28/05/2008

זאגט די רבינו יונה... איייי איייי איייי... ופתאום הפלא התחיל לרטוט לי ולא נתן לי מנוחה... נכון, ניחשתם נכון, זאת הייתה השדכנית מכפר חב"ד ג´... טסתי כל עוד נשמתי בי החוצה מההיכל, למען לא תשלוט בי עינו הבישא של המק"ק :)))

"הלו זה זיסער?"
"כן - מי זאת?"
"זאת יאכנע השדכנית"
"כן, אמא סיפרה לי שיש לך משו להציע"
"נכון, מה דעתך על חוצניקית לשעבר - כיום גרה בנהריה?"
"אממממ, סליחה, יש בכלל חרדיות בנהריה?"
"עזוב, היא חוצניקית"
"כמה זמן היא בארץ?"
"היא עלתה מרוסיה בעלייה הראשונה..."
"אהה, הבנתי, תני לי לחשוב על זה"
"כדאי לך למהר - עוד יגרשו אותה מהארץ"

עד עמקי נשמתי סחבתי את גופתי להיכל בחזרה, כאלו הצעות? עדיף כבר לגמור ת´ש"ס לפני החתונה :)))

אבל מנוחה הסלקום לא נתן לי... ושוב הוא רוקד ומפזז לו בכיסי... בטח יציעו לי עכשיו את גרושתו של מקסימוב... היא "יפה" אומרים... לא, אני לא מרים טלפונים לכאלו הצעות באמצע הסיידר! :)

ענטפערט די גמרא... אוייי יו יו יו יו אויייי... "טב למיתב דו מלמיתב ארמלו"... אחחחחח, איזה שטיקעל תוירה מדהים... לא גמרתי לסובב את אגודלי ימינה ושמאלה כדבעי ושוב הוא התעורר לתחייה... עכשיו, בטח כבר עלו דרגה בהצעות חשבתי לעצמי במרירות, את מי יציעו לי עכשיו אם לא את "שרה´לע קילומטר"? שוקלת קילו וגבוהה מטר... יאללה, ווייטער גילערנט...

פרעגט די מהרש"א... התחלתי להרביץ שטייגען בחזרה וצללתי לעומקם של הוויות דאביי ורבא... ואומרת הגמרא... במסכת בבא קמא... דף מ"א עמוד א´... בשורה מתחילה באאאאאאאאאלף... זמזמתי בניגון הישיבתי הידוע...

ואז, כמו שרק זה היה חסר למוראל שלי שבין כך היה 400 ק"מ מתחת לאדמה... ניגש אלי בצעדים מדודים המגיד שיעור ר´ מויישע, ושר לי באוזן "אוי זיסער זיסער וואס וועט זיין מיט דיר - אוי זיסער, דו ביסט שוין א אלטער בוחר..." ואני עניתי לו באותו ניגון "בחור זקן - מת להתחתן... לללה לללה לללה"

בלילה, התקשרתי הביתה לברר אם יש משו חדש... ואז אמא שלי צועקת עלי "כל היום אני מחפשת אותך..." "למה אתה לא מרים טלפונים?..." "יש לך מושג את מי הציעו לך היום?" "את מי?" שאלתי בהיסוס "את ביתו של מרן ראש הישיבה שליט"א..." "את מי?" צבטתי את עצמי בכוח לדעת שאינני חולם... "את ביתו של ראש ישיבת סובו ציון..." אה, זה הכול?! :)))


תגובות הגולשים:


בדיחות
פדיחות
סאטירה
קריקטורה

עוד סאטירות:

sarounet

Tehila23

winkinsmily

אחת_מאלף

בחורדי

המאושרת1

ליטאי613

מערכת