עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אהבה, זה כשמישהו אחר נהיה חלק ממך
(מערכת)
ה' דואג לכל אחד/ת
מאת: ליאור1234
תאריך הכנסה: 01/08/2009

לפני שבועיים שלוש בערך הייתי בהרצאה מקסימה של הרב אברהם ברוך פשוט רב מצחיק ומלהיב , מי שלא מכיר מוזמן להיכנס ל'רבנים נט' ולצפות בהרצאות המחזקות והמעוררת שלו לתפילה והתקרבות להשם (ולא רק לבעלי תשובה אלא לכל יהודי שכן כל יהודי צריך את החיזוק הזה לתפילה כיוון שאנו מלאים במסכים שמרחיקים אותנו מהשם יתברך).

בכל אופן הוא אמר איזה קטע שאותי ריגש במיוחד ואני מקווה שזה יחזק אתכם לביטחון ואמונה אמיתית בקשר לזיווג שיבוא במהרה בע"ה.

אני אצטט אותו לפי מה שאני זוכרת בע"ה.

"הבן שלי יום אחד בא אלי ואומר לי "אבא אבא אני רוצה תרנגולות" אז כיוון שיש לנו חצר גדולה החלטתי לשמח את בני וקניתי לו תרנגולות שהיו להם בחצר, כמובן שבזה זה לא נפסק והילד החליט יום אחד שהוא רוצה תוכים! הוא בא אלי ואומר לי "אבא אני רוצה תוכי אתה יכול לקנות לי תוכי?" בהתחלה לא ידעתי עם כדאי כיוון שזה עוף טמא אבל כיוון שיש חצר בחוץ החלטתי לשמח את בני וקניתי לו תוכי צבעוני ויפה שישב לו בכלוב בחצר.

התוכי היה לבד וכל הזמן היה מצייץ לעצמו, אשתי אמרה לי "אני חושבת שהתוכי עצוב, הוא לבד הוא כל הזמן מצייץ לעצמו" אז אמרתי לה שהקב"ה בע"ה ידאג לתוכי הזה לזיווג והוא לא יישאר לבד.

יום אחד בני אמר לי "אבא יש ליד הכלוב של התוכי תוכית יפיפייה שמנסה להיכנס אליו" יצאתי החוצה וראיתי באמת שהנה עומדת לה על הכלוב תוכית ממש צבעונית ויפיפייה בדיוק כמו התוכי שלנו, פתחתי את הדלת של הכלוב והתוכית נכנסה פנימה. הבן שלי אמר לי "אבא אבל התוכי יברח !" אז אמרתי לבן שלי שלא ידאג, אם התוכי יצא ולא יחזור אני אקנה לו תוכי חדש.

ומאז כל פעם הבן שלי אומר לי שהוא רואה את התוכים עפים להם בחצר יחד פתאום הוא רואה אותם על החוטי חשמל ופעם על העץ וכל היום הם יחד.

בנים ובנות יקרים, תראו איך הקב"ה זיווג לתוכי הזה תוכית יפיפייה ואיך התוכים האלה מצאו את זיווגם שמתאים להם בדיוק, אז לכם? בנים של מלך יקרים? לכן בנות של מלך יקרות? לכם הוא לא ימצא את הזיווג שלכם בעיתו ובזמנו?

אם לעוף טמא הקב"ה מזמן את זיווגו אז אחת וכמה וכמה לכם בנים ובנות של מלך, אם תוכי השם לא מפקיר אז אחת וכמה וכמה אתכם! "

אני לא יודעת להעביר מסרים אז בטח זה יצא לי בצורה לא הכי מחזקת, אבל בכל אופן לזה הוא התכוון, והאמת אני יצאתי כל כך מוקסמת מההרצאה שלו וזה כל כך מילא אותי וכל כך שימח אותי, וכשהוא אמר את המילים האלה אני ישבתי שורה ראשונה והתאפקתי לא לבכות מהפדיחה חח, אבל הוא כל כך ריגש אותי וכל כך חיזק אותי!
אם לחיות טמאות השם מזווג זיווגים ולא משאיר אותם לבד אז אותנו הוא ישאיר לבד?

ככה שיהיה לכם לחיזוק ולעידוד, תמשיכו להתפלל תמשיכו לקבל באהבה תמשיכו לחייך, תגידו על הכול תודה! על הרעה ועל הטובה תאמינו לי לקבל באהבה זו הסגולה הכי מצוינת לישועות וזה בדוק!

קחו לעצמכם כמה דקות ביום בשביל קירוב הזיווג בע"ה ופשוט שבו ותגידו תודה ותודה ותודה בלי סוף בלשון שלכם ובשפה שלכם, ואז לבסוף תבקשו על הזיווג, תפילה כזו לעולם לא שווה ריקם.

שמעתי פעם באיזה שיעור שלפעמים התפילה אינה מגיעה עד השם יתברך והיא עוברת הרבה סלקציות בדרך אם מגיע לאותו אדם בכלל שהתפילה שלו תגיע עד להשם יתברך.
כשאדם קודם כל מהלל את השם ואומר תודה ומשבח את השם על הרעות ועל הטובות, והתפילה הזו עולה למעלה והמלאכים רוצים לבדוק אם להגיש אותה לפני כסא הכבוד או לא, השם יתברך לוקח את התפילה הזו ואומר "תפילה כזו שבה ככה הבן היקר שלי מהלל אותי אני רוצה לעצמי ושאף אחד לא יעיז לגעת בה" כשאנו קודם אומרים תודה ותודה על הייסורים זה מונע את הקטרוגים עלינו אם התפילה תתקבל או לא.
אז ככה בע"ה שניקח את זה לעצמנו להגיד תודה להשם יתברך ולהתחזק באמונה.

ותתחזקו באמונה בכל הכוח, כיוון שכשלאדם יש אמונה שלמה, לעולם לא רע לו, כי הוא באמת מאמין שהכול לטובתו, אז הוא תמיד שמח, ואז הישועות מתחילות לבוא(:

בהצלחה לכולם! ואולי ט' באב הזה הגואל לא הגיע, כי הקב"ה מחכה לעוד כמה בנים שיחזרו אליו, על כן אסור לנו להתייאש ולהמשיך להרבות בתפילות על גלות השכינה ועל הגאולה של עם ישראל ובניין בית המקדש שיבנה במהרה בימינו אמן!

תגובות הגולשים:

ממש מחזק!

תפילה_לעני -- 10/11/2009

תודה!

מחזק!

בני ברקית -- 08/11/2009

שמעתי שהחזו"א (אם אני לא טועה) אמר שחובת ההשתדלות על האדם שס"ה בנ"א יהיה מודע לכך שהוא פנוי.
ולהאמין בבורא שהוא כל יכול.

shuli -- 08/11/2009

והלוואי ונתחזק ונעלה מעלה מעלה !
כל הכבוד על דברי החיזוק!!!!!!!!!

תודה

שובל אש -- 23/09/2009

נקודה למחשבה,
קודם להלל ולשבח ולהודות ורק אח"כ לבקש..

אשרייך!

מאמינה נצחית! -- 02/08/2009

אותי הצלחת לרגש ולחזק!
שבעז'ה נזכה לגאולה שלימה ברוחניות ובגשמיות, ושכל אחת ואחד מילדיו של מלך מלכי המלכים יזכה להתחתן ולא סתם להתחתן אלא עם מי שבורא עולם חפץ, אדם שאיתו יהיה לנו הכי טוב לגדול ולהתחזק!
שנשמע תמיד בשורות טובות!

כותבים נבחרים:

הרב שמחה כהן שליט"א

כל הכותבים:

הצג הכל