עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
הערובה לאושר היא ע"י נישואין- האהבה מעודנת ע"י שיקול דעת, ושיקול הדעת רצוף באהבה.
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

סיפורת

אנשי עצתי

מאת: רווק

2031 גולשים קראו כבר את היצירה.

אנשי עצתי  אנשי עצתי

אנשי עצתי

 "אנשי עצתי"


לא חשבתי ללכת, אירוסין של בן דוד מאי שם, את מי זה מעניין חוץ מסבתות אתה שואל את עצמך.


 אבל אחרי הכל "משפחה זו משפחה", אין ברירה ואתה הולך עם קצת תקווה שלפחות התחום הקולינרי יהיה קצת יותר מעניין כי הרי מה אשמה הקיבה אם לך משעמם או אולי נפגוש שם מישהו מעניין, בניגוד לכל ה"לא מע(ו)ניינות" שפגשת עד לא מכבר. 


כבר בכניסה לאולם לצלילי עוד ישמע ושקשוקי המזלגות בצלחות, אשר יגורת בא לך. הדודה, שהקשר היחיד שלך איתה הוא מהספר טלפונים ניצבת מולך, "מזל טוב" הדדי, וכאן מגיע משפט המחץ שנראה שרק לשמו זנחה הדודה את כל עיסוקיה "בקרוב אצלך" ומלאך טוב וגם מלאך רע עונים על כורחם אמן.


ואני תמה לעצמי עד שכמעט מתפרצת מתוכי השאלה, אם את כ"כ בטוחה שבקרוב אצלי אז אולי תתני תאריך או לפחות שם של מישהי, אך לא, אני יודע שזה יעלה לי ביוקר.


עוד שתי פסיעות אל תוך האולם ולמולי אותו בן דוד, שלפי איך שמספרים הוא את אבידתו מצא בגיל 26, והוא כמובן מלא עצות כשומשום איך לעזור לי להתחתן מייד ולא ח"ו להגיע לגיל שלו, כמה חבל שגם לו לא היה בן דוד כזה....


ותמיד תמיד יהיו את אלו המתוחכמים שבטוחים שהם יודעים מה אתה מרגיש, וגם מאמינים באיזו שיטה פסיכולוגית שהשכנה שמעה/קראה עליה, "אה, מה צריך להתחתן מוקדם החיים עוד לפנינו", ולחשוב שהוא התחתן בקושי בן 21, ואולי דווקא משום כך....  "אתה שומע לי"? הוא צועק לי בתוך האוזן       בטח בטח שומע וגם מבין, תאמין לי שהבחורה הבאה שאני נפגש איתה אני מתחתן ולא משנה באיזו זווית עומד האף שלה, וגם לא משנה אם אבא שלה מיישר בננות או מגלח אפרסקים, העיקר שתפסיק לבלבל לי את המוח.


אבל בתוך תוכי אני יודע שזה לא יעזור, כי אח"כ יבואו העצות לחינוך ילדים למימון המשכנתא ולגידול אבוקדואים, תמיד זה יבוא עליך, כולם מיעצים, תורמים מידע שפג תוקפו, או סתם מגבבים מילים לכאן ולכאן ובסוף אומרים "אמרנו לך" ואתה לא יודע מתי הספיקו לומר גם את זה. 


 

תגובות הגולשים:

יפהה!

מורה בדימוס -- 27/12/2012

ו.. בקרוב אצלך! :)

מפתיע

shani -- 20/12/2012

יודעים גם יודעים.

וכי גברים לא יודעים לכתוב?

רווק -- 09/12/2012

יפההה...

לאלי48 -- 05/12/2012

מצחיק לחשוב שגבר כתב ת'יצירה...חח....