עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
על דיבור לפעמים מצטערים, על שתיקה אף פעם לא!
(גיטה)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

המכתב שלא נשלח

מתחת לכל הקליפות שלי אל מתחת לכל הקליפות שלך

מאת: אלחנן

3440 גולשים קראו כבר את היצירה.

מתחת לכל הקליפות שלי אל מתחת לכל הקליפות שלך 
אלחנן,

מקווה להצליח לכתוב לך משהו שהיה יותר מגיבוב של מילים אינטליגנטיות ודימויים עשירים. שתהיה בו אמת ותהיה בו פנימיות ויהיה בו צורך, משהו שיצדיק את עצם הפשע בהתכתבות בין ישיבע בוחר לבת בית יעקב.

אז חוץ מזה שנגעת בי, במקומות שחשבתי שאין כניסה לשם יותר. וחוץ מזה שאני מאוהבת במידות שלך, בעדינות וברגישות ובצניעות שטבועה לך בעצמות חזק. ניסית, אני יודעת, אבל לא הצלחת להרוס אותה. וברוח, שיש לה קצב וניגון משלה, והיא בעצמה לא תמיד מבינה אותו. כלכך אני, אילו ידעת, אילו היכרת אותי לפני 4 שנים... ובא לבכות מההרגשה הזאת שהכול תקוע ולא זז לשום מקום. ובעצם כן זז, אבל לא בקצב שאנחנו רוצים, כי להתגלגל למטה זה קרה ברגע ולחזור צריך להזיע להתנשף ולהישרט בשביל זה, ולי, לפחות, זה לא ממש נאה לעשות כן... או לא מספיק חשוב... (טאטע זיסער זה בא עכשיו?)

אני רוצה כל-כך לחזק. להאמין באמת שישועת השם כהרף עין, בשניה, ואחרי זה נצחק על זה ונודה לפני שנקבור את זה עמוק במחסן מאובק בין הקרשים של הסוכה והמיטות שבמקלט. וגם עכשיו בעצם טוב, כי אין רע יורד מלמעלה, והכול טוב, זה בספר הספרים שלכם כתוב, לא? ואי שם למעלה בורא עולם לא מרוצה, בכלל לא, אבל הוא מתוסכל איתנו יחד, ומבקש אותנו על חוסר משכבו בלילות. ממש לא "מחכה לנו בפינה" כמו שהיצר נהנה להצליח לגרום לי לחשוב. (אותי זה כבר חיזק!...)

ותכל'ס מצבך כן טוב, כי מצאת אותך, את הדרך שלך, והנפש שלך ניזונה, ובינינו החיבור למקור מים חיים זה מה שחשוב, למרות שחיים בין בני אדם, ולעוילם רק איכפת איפה למדת ואיפה אתה לומד. ואני בטוחה שגם זה ישתנה בקרוב מאוד, ותמצא לך עשייה מלאת סיפוק וקודש.

זהו לבינתיים.

יחי...

שרהלה.

תגובות הגולשים:

איך מפרסמים מכתב?

the best -- 19/08/2010

אהבתי..!

אמממ.. -- 17/08/2010

בפרט את הפסקה על זה שהקב"ה מבקש אותנו על משכבו בלילות, זה כלכך יפה, וכלכך נכון..

והכתיבה, כמו תמיד, מקסימה!

מה זה?

יהיר -- 16/08/2010

איך אפשר להעלות גם משהו?

אהבתי את ה-יחי..;)

טוואווב=) -- 12/08/2010

שרהלה,

נשמה -- 12/08/2010

זה נורא יפה,וכתוב בחן,ומקלף,,,אני מקווה שזה יתגלגל לעיניים הנכונות.איתך בציפיה לאושר-נשמה

כתיבה יפה

האלי -- 30/07/2010

הכתיבה שלך יפה מאד ועשירה, ובהחלט לא גיבובי מילים. רק שככל הנראה, כתבת משהו שרק מישהו אחד יכול להבין, אז קשה להתייחס לתוכן.

מה זה אמור להביע???

ירושלמית אחת -- 25/07/2010