עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אני חושבת - משמע אני רווקה
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

המכתב שלא נשלח

בלעדייך לא יכול!

מאת: אייל

3801 גולשים קראו כבר את היצירה.

בלעדייך לא יכול! 
אני לא סופר או משורר... אבל זה הלב שכותב, כותב לך מאהבה טהורה וזכה.

זה קרה לפני שלשה שבועות ישר שאמרו לי את שמך הרגשתי משהו בלב לא ידעתי מה, הפגישה נקבעה ליום ראשון, כל השבת חשבתי וחשבתי לילה לפני לא נרדמתי.. וזה הגיע. לקחתי קו לירושלים היתישבתי לי ליד החלון שומע שירי אהבה שקטים ואיכשהו מקשר את זה אלייך..

ירדתי בעיר הלב דופק אני מנסה להרגיע אבל הוא בשלו.. הגעתי. אני מנסה לחפש אותך ולא מוצא.. בנתיים תפסתי לנו מקום נחמד ושקט.. אני רואה מישהי עומדת עם הגב אליי אבל לא תיארתי לעצמי שזו את.

עברו 10 דק' העזתי וניגשתי אלייך שרית?! (שם בדוי) את מבויישת מורידה את העינים למטה ושוב מנסה להגניב מבט. אייל?! שואלת. כן זה אני. שנינו מתנצלים על חוסר ההבנה ונגשים להיתיישב, מהשניה הראשונה שראיתי אותך זאת תיהיי אשתי אמרתי לעצמי, פשוט המסת אותי בעדינות וביופי שלך.

אנחנו משוחחים ואני משתדל לא להיתרגש יותר מידיי צחקנו החלפנו חוויות. כל פעם שהזכרת את שמי רעד חלף בגופי במחשבה שהלוואי שזה יהיה כך לעולם..
לאחר שעתיים קמנו לטייל בחוץ היה כיף מדהים כמו זוג מאורסים לא עיניין אותי כל העולם רק את היית' מולי. ידעתי בלב שלמענה אהפוך את העולם.. אביא לה הכל שתיהיה מאושרת פגישה ראשונה ורגשות של לפני חתונה.. שהתישבנו בספסל פשוט התאפקתי לא להוציא את כל הרגש שיש לי ולומר לך עד כמה התאהבתי.. עד כמה בא לי לאחוז בידך ולא להרפות לנצח..

שעתיים וחצי עברו קמנו להיפרד וללכת אמרת שאבוא איתך לתחנה ואני איך יכולתי לסרב.. נפרדנו..

אני מתקשר לאחותי בשניה הראשונה שיכולתי ואומר לה זו היא! היא שלי! היא מנסה להנחית אותי למציאות רגע אומרת לי עדיין לא דיברתי עם חברה שלי(שהיא אחותה של שרית) השעה הייתה מאוחרת בכדי להיתקשר ולקבל תשובה אז היא אמרה לי מחר.. ואני...

כל הדרך חזור מיתיישב לייד החלון שומע שיר שקט מקדיש אותו לך ודומע מאהבה.. זה נמשך 4 ימים שלא קיבלתי תשובה אחותי מנסה להשיג אותה והיא לא עונה.. רק לאחר 4 ימים אחותי קיבלה טלפון שאומר שהיא מהססת/מפחדת והיא לא יודעת למה.. ובסוף בחרה להוריד..

ואני כששמעתי את זה.. פשוט התמוטטתי.. יצאתי מהבית באחד בלילה היתיישבתי על ספסל בודד ובכיתי... בכיתי לאלוקים למה הוא עושה לי את זה? היא הדבר היחד שיכול לעשות אותי מאושר והוא לקח ממני את זה למה? להרגשה הזאת חיכתי כל החיים לתחושה המטריפה הזאת שהרגשתי שראיתי אותך בשניה הראשונה.. וזהו את לא תיהיי שלי..! למה??

ניגבתי את הדמעות ואמרתי לעצמי אני אתן לה את כל החיים שלי לא אעזוב עד שאני יודע שמציתי את כל האפשרויות להשיג אותה ואם זה לא ילך אז את שלי עשיתי.. אחרי זה אבא שבשמיים תורך לעשות את שלך!

תגובות הגולשים:

אח"כ אומרים שבחורות רגשיות...

חני24 -- 14/09/2010

זה באמת נשמע חוויה קשה ומאכזבת אבל אם כבר הפסדנו לפחות שלא נפסיד את הלקח...
בחורים, תבואו קצת יותר שכליים, תפסיקו להידלק לפי מראה וצורת דיבור... תפעילו קצת שיקול דעת, תמתנו את ההתלהבות שהיא בד"כ ממש חיצונית ולא אמיתית. כך לא בונים בית!

אייל

חננה -- 29/07/2010

הלכת לפגישה מרוגש כולך מעצם הרעיון באיזו בת תשב עכשיו ותקשיב ותספר ותסתכל ותהיה רק איתך.
הלכת לפגישה מלווה בשירי נשמה וחלמת שהיא תושיט לך יד כמו בסרט.
לפגישה הולכים נטולי רגשות! כמו ל"ביזנס".

לאייל

נטלי גולן -- 27/07/2010

אהבה לא באה מדברים כאלה ,
ובטח לא מהידלקות ראשונה,
האהבה היא דבר שניבנה עם הזמן ועם השנים.
בהצלחה בהמשך!

אאוץ...

the best -- 19/07/2010

אתה נשמע כמו גיבור מסרט מוכר שנותן את חייו למען בחורה שבכלל מאוהבת בבחור אחר...
אני לא מבינה למה אתה צריך לתת לה את כול החיים...הזמן שיעבור יעזור לך להבין שהלבשת עליה תכונות שציפית שיהיו בה לא מה שבאמת היה בה...
פשוט הגעת עם פנטזיה והלבשת אותה עליה...והיא לא ממש הייתה מוכנה לאובר התלהבות שלך שבטח הורגשה באויר וזה הלחיץ אותה...
במקרים כאילו יש לתת לזמן לעשות את שלו וגם לאלוקים הוא יודע מה טוב לך יותר מכולם!!!!

אייל

לי. -- 18/07/2010

אם היא שלך היא תחזור... ואם היא לא החצי שלך, גם אם תעשה שמיניות באוויר היא לא תחזור! אל תתן לה את כל החיים שלך, כמו שאמרת.... כנראה שתיהיה לך מישהי יותר טובה ממנה! אני בטוחה!

אייל

לי. -- 18/07/2010

לך...

בת-(ישר)אל -- 16/07/2010

מכירה היטב את ההרגשה...אמנם לא של התאהבות עד כלות (כמו שאתה מתאר) ונכון, זו הרגשה נפלאה, כמה הרגשות שלנו, ובעיקר, כמה הדמיונות שלנו יכולים לעוות את המציאות...אני תמיד מתפללת שתהיה מציאות חן מהפגישה הראשונה אם זהו הבחור המיועד לי.אולי היא באמת שלך והיא תחזור, אולי אתה סתם צריך ללמוד שיעור חשוב בחיים..שיש עוד הרבה מעבר למראה עיניים..אל תחליט לרדוף אחרי משהו שאולי אתה בעצמך לא רוצה. תתפלל...מאחלת לך שזה יהיה הצער הכי ענקי שהיה לך בחיים... הקב"ה אוהב אותנו,ויודע יותר מכל מה טוב בשבילנו, ואני מרשה לעצמי לומר את זה, עברתי הרבה יותר ממך..=)) היה חזק

אייל

נשמה -- 14/07/2010

תחזיק מעמד,בסוף יהיה טוב.יש אלוקים בשמיים והוא נותן לך את הטוב ביותר....מה אם מרוב שנשבית בקסמה לא שמת לב שהיא לא מתאימה???תחשוב על זה...

אייל

שידוכית1 -- 13/07/2010

אהבה ממבט ראשון היא רק תאוה , אהבה אמיתית היא אך ורק תולדה של נתינה, כך את זה ככלל בחיים וכצידה לדרך , בטוחני שההתמודדות תהיה קלה יותר

אייל

מאמינה עוד יותר! -- 13/07/2010

לא רוצה לשפוט אלא רק לייעץ שכח מכל שירי האהבה זה בעצם מה שגרם ללב שלך להיסחף לך עם השכל! היא בטח נבהלה מההתלהבות שלך גם אם לא ניסית להראות
ודע!
ה' לא עושה לנו רע אף פעם! ה' כולו טוב! וטוב מביא רק טוב! אנחנו אלה שעושים לעצמנו רע...
אם היית יוצא לפגישות במחשבה שה' יודע מה טוב בשבילך גם את התשובה השלילית יהיה לך קל לקבל כי בעצם זה מקרב אותך לזיווג
בהצלחה ומחילה אם פגעתי