עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אם את מאחרת ביותר מרבע שעה - תודיעי לי, שאני לא אדאג.
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

סיפור קצר

כן, לא, שחור

מאת: תמי_4

2520 גולשים קראו כבר את היצירה.

כן, לא, שחור 
ברחובות גאולה החשוכים, הוא הולך לבד. לאט. כמעט מיואש ועייף כל כך. שלוש לפנות בוקר. אדים על זגוגיות המשקפיים, מסתכל על העולם ממרומי 185 סנטימטריו, שומע רק את קול הלמות הלב ואת צעדי נעלי העור המבריקות על האספלט המטונף.

הפלאפון שקט בתוך הכיס. הוילונות בבתים מוגפים, מגוננים על יושביהם. מחר בבוקר הוא שוב יקום בעשר וחצי ויתייצב בישיבה, רק כדי להרגיש שוב את הריח של הספרים, רק בשביל לראות את כולם לומדים בהתלהבות. לנשק את המזוזה הגדולה ולנשוך שפתיים, להשרף מבפנים מרוב אהבה וגעגועים אל משהו לא מושג. כמו סם שמחזיק אותו בחיים, הגעגועים.

ולחזור לעבוד. לכתוב, להתקשר, לנסוע, לברר. להשקיע את הראש בלהיות עסוק כל היום. בלילה להפגש שוב ולראות שזה לא זה, אבל לא לומר את ה"לא". רק בשביל לחשוב שיש מישהו שאוהב אותך. מישהי.
טיפש.

קילומטרים משם אני, עמוק בתוך קלפי הפוך והכרית. בנשימות איטיות של כמעט-חלום, עוד רגע נרדמת בחדר הקטן. לבד. כמעט מיואשת ועייפה כל כך. שלוש לפנות בוקר. ממצמצת אל תוך העלטה הקרירה, אל התיק הגדול שאקח מחר לעבודה, אל המשקפיים השמוטות על שולחן הכתיבה, אל הכוכבים הקורצים מעבר לחלון הפתוח והרוח הקרירה.

שומעת רק את כל הצרצרים מבחוץ, את צחוקו המיוסר של התן. הפאלפון דומם לייד הכרית. מחר בבוקר שוב אקום בשש, אתפלל בריחוק ואחר כך אבכה עליו. אסע כל הדרך לעבודה עמוסת מחשבות, לא עלייך, שלא תשלה את עצמך. אהיה עסוקה כל היום בהכל מלבד לחשוב שוב על למה אמרת את ה"לא". רק בשביל לא להעלות שוב את הצריבה הזו מהקיבה. רק בשביל לא לחשוב שיש מישהי אחרת.
אצלך, בתוך הלב.

ברחובות גאולה החשוכים נזרקת אלומת אור כתמתמה כשהוא עולה אל החדרון שלו ומדליק את הנורה המתנודדת. אל שולחן הכתיבה, מתעלם מהשעה, הוא מתיישב. עט ודף. חושב לרגע. עלי.

היא בטח ישנה עכשיו. ודאי עוד כועסת. על סירוביו החוזרים ונשנים. או בכלל לא חושבת בכיוון, עסוקה במיליון עיסוקיה. אולי גם בבחורים אחרים. הוא רושם את השם שלי על הדף ומייד מקמט אותו ומשליך לסל האשפה הירוק, המאובק. מתגעגע.

לשדכן הוא אמר "כן" והמשיך אל הפגישה העשירית למחרת. עם ההיא.
מסתכל עליה וחושב עלי.

הלואי

תגובות הגולשים:

למה אבל אמר לא?

מינימאוס -- 25/01/2012

מה לא ברור

shukshuk -- 14/10/2009

יפה הכשרון

בחורה בשידוכים -- 13/10/2009

לא כ"כ ברור