עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
את לא צריכה להתנצל שאת לא במיטבך היום. גם במיטבך את לא נראית משהו...
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

סיפור קצר

היום הזה ממש...

מאת: מאמינה עוד יותר!

3781 גולשים קראו כבר את היצירה.

היום הזה ממש... 

תגובות הגולשים:

גם אני החלטתי

תאומתי -- 10/03/2014

תפילה מדהימה!!

אלה -- 17/06/2011

ד"א- תפילה זו נלקחה מספרי
ר' אבא שלום שבזי.

איפה כל מה שכתוב????

ציקבערית -- 01/06/2011

רק אצלי לא רואים כלום

יודית -- 01/06/2011

חוץ מכותרת ותגובות?

לורדית,

מאמינה נצחית! -- 22/09/2009

אני מכירה את התפילה שרשמת אבל טוב לדעת שמוסיפים אותה בשומע תפילה כי זה אף פעם לא שמעתי אבל זה הגיוני כי הרי ניתן לבקש הכל בשומע תפילה ועוד בפה ולא בלב
ישר כח ורדית!
כתבתי באריכות את התפילה בדף אחר

ורדית

מאמינה נצחית! -- 22/09/2009

ורדית

מאמינה נצחית! -- 22/09/2009

תפילה לזיווג הגון...

ורדית -- 14/09/2009

אינני יודעת מהיכן לקוח הקטע דלעיל, אך כיון שכתבת על תפילה לזיווג החלטתי להוסיף את זו השמורה אצלי (והנאמרת בדמעות, כי יש הרבה על מה....)ככתבה וכלשונה- יש לאומרה לפני "יהיו לרצון" בתפילת שמו"ע:
"אלוקים מושיב יחידים ביתה" אתה הוא ה' האלוקים, הקל הגדול הגיבור והנורא, אתה עשית את השמים ואת הארץ, ובחסדך יצרת עולמך, אתה הוא יוצר האדם הקדמון ועשית לו עזר, ובראת איש ואשה, ורשמת בהם שמך הקדוש י' באיש וה' באשה, וציוויתנו במצוה ראשונה בקיום "פרו ורבו" ליישב עולמך. לכן אב רחמן באתי להפיל לפניך תחינתי בלב נשבר ונדכא שתתמלא רחמים עלי (פלונית בת פלונית) אמתך, ותזמין לי את בן זיווגי הנכון והראוי בזמנו, צנוע וירא את ה', בריא וראוי, בעל מידות טובות והגון, בעל שכל טוב ומזג טוב, ובעל מזל טוב, מוצלח ומבורך, שהוא ימצא חן בעיני ואני אמצא חן בעיניו, ואוכל לחיות איתו בשמחה רבה, אהבה ואחוה שלום ורעות ופרנסה טובה, ותטה לבי ולב משפחתי לגמור את הדבר בכי טוב, והיה הנער אשר יציעו משמים ממאמרו של משדד המערכות זיווג ראשון ואחרון לכל ימינו.אמן!
אבי הרחמן, מלך מלכי המלכים הקב"ה, קבל את את תפילתי ושיחתי לפניך ולפני כבודך, אתה הקל העושה פלא תעשה למען רחמנותך ותחונני, ואם אתה לא תרחמני, מי ירחמני?!
אתה בראתני, אתה יצרתני, תזוג לי זיווג הגון של אהבה ואחוה שלום ורעות, זיווג של בנים הגונים, זיווג של זרע של קיימא, זיווג של ברכה, זיווג שיהיה שמח בי בן זוגי מכל הטובות שיש בעולם, זיווג שלא יהיה ביני לבינו לא כעס ולא רוגז, לא קנאה ולא תחרות, לא שום קטטה ולא קפדנות, לא איבה ולא שנאה, אלא אהבה תמידית ורוח נמוכה וסבלנות, ושיהיה בריא בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו, ושלא יהיה בו מחלה כל ימי חייו, לא מדווה , לא כאב ומכאוב, לא צער ורפיון, לא פגע, נגע ולא כשלון, ויהיה מאושר באושר ועושר וכבוד ופרנסה טובה וחן וחסד ורחמים בעיני אלוקים ואדם. אמן!
אנא ה' אלוקי ישראל, יושב הכרובים, תהיינה אוזניך קשובות לקול אמתך(פלונית בת פלונית) אמתך, ותזווג זרע קודש, ותבנה את ביתי בחיי אבי ואימי ואחי וקרובי וכל משפחתי, ויזכו לראות בשמחתי ובחופתי ובבני ובבנותי, ואתחזק ואתאמץ ואתלבש ברוחך הטובה הזכה והנדיבה, ותכוון דרכי בנוי בחסד וברחמים, בכח ובבריאות, ולא אפרד מבן זוגי ולא יפרד ממני כל ימי חיינו על האדמה, ולא נצטרך לאף אחד בעולם, ותקרב תשועתי.
אבי הרחמן, בעל היכולת, הגדול הגבור והנורא, תאיר אורי בהצלחה רבה, ותגאל אותי, ותמלא משאלות לבי לטובה, ותפיק רצוני, ותשמחני שמחה שלמה, ותקבל תפילתי זו לפניך כקטורת סמים על מזבחך. "עשה למען שמך..."

מרגש עד דמעות....

צפונית -- 12/08/2009

כשקראתי את התפילה
הרגשתי כמתפללת....