עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אם הינך רווקה - כל הטובים נשואים.
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

קטע

הצעה נמוכה!...

מאת: noa

1905 גולשים קראו כבר את היצירה.

הצעה נמוכה!... 

בס"ד


הצעה נמוכה!...


אני יודעת מי אני. אני לא נוהגת לרמות את עצמי, אני יודעת היטב מהן מעלותי ולעומת זאת חסרונותי. אני מצליחה לשלוט בעצמי בשעת כעס, או לחץ. יודעת לרסן מחשבות פנטזיה וחלום ולנחות במהירות למציאות. מה שנקרא: 'להיות ריאלית'. עם זאת האופטימיות לא נעדרת ממני, אינני רואת שחורות! ואפילו... מדי פעם, ככה, במינון הנכון, מפרגנת לעצמי הפלגה על כנפי הדימיון, כשברקע מהבהבת לה הידיעה, כי המציאות שונה, ואפשר להסתפק גם בה, ולהיות לא פחות מרוצה.


אז איך זה תגידו לי, איך זה שברגע אחד הכל מתהפך, כל הסדר והשליטה הופכים לעיסה אחת דביקה ולועגת, המכריזה בחוצפה: 'לְמה אְת עצמך אַת מחשיבה???' לאיפה נעלמה החכמה, היכולת להחליט החלטה נכונה? להפריד רגשות ממחשבה קרה וברורה? לא לנוע על גלי היאוש והתקוה?!


ומה גורם לכל הסערה, לסופת ההוריקן שאותי מציפה, בסה"כ....


הצעה אחת בודדה.


הצעה חמודה, ממשפחה טובה, הצעה שגורפת המון תשבחות וזאת עוד בטרם הגענו לשלב החקירות, אך דא עקא, ההצעה עטופה בעטיפה דהויה, ללא ברק, או צבעוניות יתירה, או במילים ברורות, היא פשוט...


נ-מ-ו-כ-ה!!!


אוי הצעה הצעה, מי היה מאמין עד כמה את משפיעה, גורמת לי להיות כה קטנה,אפילו יותר ממך... להרגיש שוב תינוקת שמתלהבת ללא מחשבה, היכן ההערכה העצמית, ההחלטה שלא להיות פזיז, לַמה אני עוד מהרהרת בך, הצעה נמוכה, לַמה אני מקדישה לך כל כך הרבה מחשבה?


מה אני כל כך נואשת שאת מהווה עבורי קרש הצלה???


עד כדי כך, איבדתי שליטה? האם איבדתי את מאגר המעלות כמו בגרות, אחראיות, תבונה, ומתינות? האם חזרתי להיות בת טיפש עשרה שאינה יודעת להמתין בסבלנות?


מדוע, אני כל כך לחוצה למצוא את ההצעה הנכונה???


לא... כנראה את, נמוכה, תעברי לידיים נאמנות יותר, אולי אפילו יותר בשלות, אולי להן לא תגרמי לטבוע במצולות...אולי אצליח, להמתין עוד מעט, ומתוך שיקול דעת להגיע אל האחת, לא להיגרר באוזן או יותר נכון.. בלב, לא לרוץ בעיוורון אחריה, אלא עם שכל ברור, לצעוד בשביל הסלול, במתינות, בבגרות


כן... גם זה יגיע.


רק תזדרזי בבקשה,


הצעה.


תגובות הגולשים:

ויש מצב שהתחתנת..

shani -- 24/07/2012

עם קצב התגובות המאוחרות שלי...

משתתפת...ומסכימה....

ריאלית -- 29/04/2009

חמוד, אבל אל דאגה אני מאמין שה"הצעה" תבוא במהרה

אסיק_good -- 25/04/2009