עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
לא להתייאש מהאפשרות לגשר על הפערים. האמונה שהדבר ניתן להעשות היא הכרחית!
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

סיפור מהחיים

"ועל ניסיך שבכל יום עימנו.."

מאת: אתגרית

3484 גולשים קראו כבר את היצירה.

"ועל ניסיך שבכל יום עימנו.." 
שלום לכם חברים יקרים!

התלבטתי רבות אם לכתוב כאן את הסיפור שלי, מחשש שיזהו אותי, אך החלטתי למרות הכול שאם יש סיכוי שמשהו\י מכם\ן יתעודד, יקבל זווית נוספת למצבים וצמתים מסוימים שאנו נקלעים אליהם בחיים ויתחזק באמונה-זאת המטרה!

הכול התחיל לפני 3 חוד', נסעתי לקנדה לחתונה משפחתית ומיד נסעתי לניו יורק לשבועיים נוספים, שם פגשתי באחד הסופרמרקטים היהודים חברת ילדות שירדה מהארץ שהיינו כבנות 12,מאז ניתק בינינו הקשר כמעט לחלוטין, המפגש היה מאוד מרגש, חלקנו חוויות ילדות משותפות ועדכנו אחת את השנייה בחיינו. היא ב"ה נשואה, תו"כ השיחה גלשנו כמובן לנושא הצפוי "שידוכים", נפרדנו לשלום אחרי שיחה של כשעה באמצע סופרמרקט הומה אנשים, רק ששמתי לב שמחכים לי(יותר נכון למצרכים שלי) בבית של הקרובים שהתארחנו, כמובן שהחלפנו טלפונים וקבענו להיפגש בהמשך השבוע.

כשעתיים אחרי היא מתקשרת אלי בהתלהבות כשבדרכה חזרה הביתה היא פתאום נזכרה בחברותא של בעלה והחליטה שזה "שידוך משמיים" ולא סתם יד ההשגחה העליונה גלגלה אותנו להיפגש, ובטוח זאת הסיבה, האמת שתכננתי לנצל את החופש ולנקות את הראש מהשידוכים, הבירורים, הפגישות.. והנה נקלעתי בעל כורחי למעגל שוב, והרהרתי על סיבת המפגש ה"אקראי". החלפנו בינינו פרטים לבירורים ותוך יומיים שנינו היינו מוכנים לפגישה..

קבענו שניפגש בערב בבית של קרובי משפחתי ומשם ניסע לאנשהו.
ברגע הראשון שראיתי אותו והבטנו אחד לשני בעיניים- משהו בתוכי אמר לי "הוא שלך".
כמובן שהחלטתי לנטרל את הרגש ולבדוק את ההתאמה שכלית.
פשוט לא האמנתי שאמצא מישהו עם כ"כ הרבה תחומים משותפים ורמת התאמה כ"כ גבוהה.

הוא היה אחד האנשים המרתקים שפגשתי מעודי, היו לנו שיחות ארוכות אינטלקטואליות, השקפתיות, וכ"כ מאתגרות... הפגישה הראשונה ארכה שש שעות! (שם זה מאוד מקובל לעשות גם את הפגישות הראשונות ארוכות) ואני חשבתי שבקושי עברה שעה..

לא אלאה אתכם בפגישות הבאות, אבל נפגשנו 8 פעמים, ביניהם נאלצתי לארץ לעבודה ולאחר שבוע הוא הגיע לכאן ופה המשכנו להיפגש.

באותם ימים חייתי באטמוספרה אחרת, היו בו אהבת תורה שפשוט ראויה להערצה, אצילות וענווה אמיתית. ולא הפסקתי למלמל תפילות הודיה להשי"ת.
לאחר הפגישה השמינית הוא היה צריך לטוס שבוע לאחר מכן לחתונה של אחיו, החלטנו ל"סגור" בינינו בלבד, מיוזמתו כמובן, שנינו החלטנו שאנחנו צריכים כמה ימים..

וכך נפרדנו לאחר פגישה של כ10 שעות...
וזאת... הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותו...

מיד אחרי הפגישה הוא התקשר אלי וסיפר לי עד כמה הוא בטוח שאני האחת והיחידה, אבל הוא צריך זמן לעכל את זה, כמובן שכיבדתי את רצונו והחלטנו לעשות הפסקה של כמה ימים..
4 ימים לאחר מכן חברה שלי מתקשרת מניו יורק, לפי הנימה של הקול שלה הבנתי שמשהו קרה..
במשך כ5 ד' אני מחכה שתוציא משהו מפיה, שכל מה ששמעתי זה חצאי מילים והברות בלתי ברורות, עד שהיא התאוששה ופשוט אמרה לי שהבחור פשוט קיבל רגליים קרות והחליט לא להמשיך..

בווום!!! סכין בלב..! באותם רגעים התחושה הייתה שחרב עלי עולמי, "סוף העולם" הגיע..
אני מאחלת לכולכם ולי שלא אחווה צער כזה לעולם..

לקח לי שבוע וחצי רק להתאושש מעוצמת הפגיעה, האכזבה, הייאוש... והכעס כלפיו...
ואז, בהארה של רגע החלטתי שזהו! נגמר האבל, ואני בוחרת בדרך האופטימית, השמחה, והכנסתי כל פעם לתודעה שכל מה שעושה הקב"ה-רק לטובה הוא עושה! בהתחלה כמובן החיוך היה מאולץ, אבל לאחר כמה שעות זה כבר היה טבעי! לא להאמין איזה קוטביות של מצבי רוח הרגשתי ביום אחד..

והיום ניסגר מעגל, התברר לי ממש בעקיפין אבל ממקור מוסמך ומהימן שהבחור סבל מבעיה נפשית בילדותו, אך התסמינים שלה הם שהיא יכולה להתפרץ בגיל מאוחר יותר, והיא גנטית-תורשתית. מה שמוסתר אפילו מהקרובים אליהם ביותר ובודדים יודעים על המקרה.

למי ששרד איתי עד לכאן (תודה על הסבלנות!!!) מקווה מאוד מאוד שחיזקתי אתכם ולו במעט!
ואנוכי הקטנה למדתי שהצמיחה האמיתית שלנו מגיעה דווקא מתוך הקושי והכאב ומכך שאנו מסתכלים לאחור ומכירים בניסים שבחיינו. אנו מכירים תודה על שמצאו אותנו. ואנו יכולים להביט קדימה, ולהתחיל ליצור עולם שבו ניסים יכולים לפרוח. אולי, כשכולנו נחזה בניסים שעתידים לבוא, יהפכו אותם ניסים לסדר הטבעי של חיינו-שלנו.

מקור: http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?cat_id=22&topic_id=2606173&forum_id=17053

תגובות הגולשים:

את חזקה!!

חיה ... -- 20/11/2012

ומה עכשיו?,הבאשרט האמיתי הגיע?

כל מאן דעביד

בחור ממולח -- 18/11/2011

רחמנא לטב עביד !!!!! וזה לא עוד משפט!!
זאת האמת !!!!

מדהים!

מיקה -- 28/10/2009

גם לי קרה משו דומה-רק שלקח לי המוווווווון זמן להתאושש מזה. עד היום אני מפנטזת שהוא חוזר או מתקשר אליי
ולא, אין לו שום בעיה נפשית או משו ..פשוט יל דקטן שמפחד מהצל של עצמו..

השגחה פרטית!!!!!!

מילק שייק -- 06/10/2009

לא להאמין!!!!!!

תודה

Nיכל -- 09/06/2009

מחזק מאוד!

ואוו

tehilasha -- 11/05/2009

אמאלה!
קרה לי אותו דבר,אבל בדיוק1
הבחור אמנם לא היה אמריקאי,וכל המסביב,אבל גם אני נפגשתי מליון פגישות איתו,כל פגישה 7-8 שעות וגם הציע לי נישואין,ופתאום הוא קיבל רגליים קרות וביטל,ואח"כ התברר לנו שיש לו בעיה נפשית שמתפרצת רק בגיל מבוגר.
היי אתגרית,אולי זה אותו אחד?