עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
על הלב שלי אין מבצעים, אין הנחות ואין תשלומים - שברת, שילמת!
(מערכת)

קטגוריות

חפש לפי כותב

כתבתי גם:

המכתב שלא נשלח

גשר צר מאוד

מאת: מערכת

2001 גולשים קראו כבר את היצירה.

גשר צר מאוד 
את הרי מכירה אותי היטב, יודעת שאני בדרך כלל בחור פתוח, שאינו שומר דברים בבטן, אומר את אשר על ליבו ולא משאיר מקום לספק. לכן זה מוזר לי שדווקא איתך, מי שהייתה לי אוזן קשבת במשך שנים ארוכות, הכי קשה לי לפתוח בשיחה, ובמקום זה אני נזקק לשורותיו של עלון שמי יודע אם תקראי, ואם תקראי מי יודע אם תשימי ליבך ותביני שזה אני בנך, שכותב אליך.

אימא יקרה, אני מחפש את המילים לומר לך שבזמן האחרון אני חושב שהגיע הזמן קצת לשחרר, להניח לי לטעות את הטעויות שלי וליהנות מפירות ההצלחה שלי לבדי.
אני מנסה כבר תקופה ארוכה לחשוב כיצד אוכל להסביר לך בעדינות שאני כבר לא הילד הקטן שלך, שכבר גדלתי ואני בהחלט מסוגל לקבל החלטות כבדות משקל בנוגע לעתידי לבדי, ובמיוחד בנושא החשוב ביותר בחיי.

אני אוהב אותך מאוד, אבל את לא האישה עמה אצטרך לחלוק את חיי. והבחירה הזו צריכה להישאר שלי ורק שלי.
את יכולה לומר את דעתך ברגישות ואולי עדיף שתנסי לדון לכף זכות, כי גם אני, אימא שלי, לא מושלם בלשון המעטה, וכבר מזמן הבנתי ש' המושלמת' לא קיימת ושאם אמשיך לחפש אותה, אשאר לבדי ולא תזכו לראות בשמחתי ולשמוח בילדיי- בנכדיכם.

אני יודע שאת רוצה את הטוב ביותר עבורי, אבל הטוב ביותר עבורי כרגע הוא לקבל את התמיכה והעידוד שלך ברגעים הקשים שלי. ובטח שלא לשמוע "היא גם ככה לא הייתה בשבילך", או "למה אתה מוכן להתפשר על בחורה כזו, היא הרבה פחות חכמה ממך", כי הם לא עוזרים לי להתמודד עם הנושא הזה שהוא בין כה וכה קשה דיו.

הייתי שמח אם היית מתפללת בעדי שאמצא את הזיווג שלי, שתאהבי אותה ותסתדרי איתה. אבל היום אני יודע שאם אמצא את האחת בשבילי, לא אתן לה ללכת גם אם היא לא תמצא חן בעינייך ואקווה שתלמדי לאהוב אותה עם הזמן.

אם תקראי את המכתב הזה, נסי בבקשה שלא לכעוס ולהבין לליבי ולבקשתי. אני כותב את הדברים הללו בתקווה שהם יוכלו לגשר על התהום והריחוק שנפערו בינינו בזמן האחרון, כי אני יודע שאם הם ישתנו, אוכל לחזור ולשתף אותך במחשבות ובחוויות שעוברות ועברו עליי, מה שבוודאי יעזור וישמח את שנינו, כי גם ככה די בודד להתהלך לבד על הגשר הצר הזה בדרכי הארוכה.

מקור: http://www.zugopered.com/modules.php?name=News&file=article&sid=34

תגובות הגולשים:

כ"כ אמיתי

חלומות -- 31/12/2009

מבינה אותך....שיהיה לך בהצלחה.