עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
יין ישמח לבב אנוש ואישה כמו חור בראש
(orn135)
קרית חינוך בית שמש

קרית חינוך בית שמש

רמב"ם 21 בית שמש

שלומי 0527675015

הרב ימין אקריש

הרב רזיאל, הרב אבנר פורייס מנהל התיכון הרב דוד אמגר מנהל החטיבה

1982
250
בוקר לימודי קודש אחה"צ לימוד לבגרויותקריית חינוך ופנימייה בית שמש נוסדת בשנת 1982, באישור משרד החינוך. המרכז החינוכי מיועד לנערי חטיבת הביניים והתיכון ומטרתו לשפר את חייהם ולקדם נערים בסיכון למימוש הפוטנציאל האישי הטמון בהם.
המוסד, שהחל את דרכו עם ציוד בסיסי ו- 16 תלמידים, מצויד היום בכיתות חדישות, מעבדות מחשב עדכניות ומרכזי טבע וטכנולוגיה. היום לומדים בבית הספר 300 נערים, מרביתם באים מהאזורים והשכונות העניות בארץ.

הצוות המקצועי של קריית חינוך בית שמש מאמין פוטנציאל הגלום בכל תלמיד וביכולת לממשו ע"י מתן סביבה חינוכית
וחברתית תומכת ותנאים ומשאבים מתאימים.

מתוך מטרה לאפשר שינוי ושיפור בחייהם של כמה שיותר צעירים, בצד רמת הלימודים הגבוהה, התלמידים נמצאים בסביבה חמה, מאפשרת, קשובה ועוטפת. הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים של קריית החינוך זכו להכרה רשמית על ידי משרד החינוך והקרייה אף זכתה בשנים 1995 ו 2004 בפרס משרד החינוך.

תכנית הלימודים מאפשרת "השלמת פערים" ומכינה באופן אפקטיבי לקראת בחינות הבגרות. הצלחת התכנית מוכחת,
עם אחוז מרשים של זכאים לתעודת בגרות מלאה. התנאים
שמאפשר הקמפוס, הכיתות המרווחות, מעבדות הלימוד
העדכניות, תנאי המגורים, יוצרים אוירה אחרת ואולי, עבור תלמידים אלה, ראשונה בחייהם יש להם את השקט והשלווה הדרושה על מנת להתמקד ולהצליח בלימודים. בנוסף ללימוד בכיתות כל תלמיד מקבל תגבור אישי על מנת שיוכל לעמוד בהצלחה בדרישות בית הספר ומשרד החינוך.

לאור שמה הטוב של קריית חינוך בית שמש, נבחר בית הספר על ידי משרד החינוך ומשרד הקליטה בשנת 1999 לקיים תכנית קליטה מיוחדת עבור 28 נערים בגיל 14-18
עולים חדשים.

צוות בית הספר הוא חלק בלתי נפרד ממערכת התמיכה
בתלמידים ושיפור הערכתם העצמית. הצוות מחויב לסייע בידי התלמידים לממש את מלוא הפוטנציאל האקדמי של התלמידים. הצוות פועל מתוך ידיעה והבנה, שהוא הכתובת היחידה עבור תלמידים אלה בקשיים ומשברים אישיים שחווים. מערכת היחסים הנרקמת בין המורים לתלמידים היא הרבה מעבר לכיתה או לתקופה בה התלמידים רשומים כתלמידי המוסד. שנים לאחר סיום הלימודים, תלמידים ממשיכים לבקר ולהיות בקשר עם הצוות. אחוז גבוה מאוד מעבר לממוצע הארצי, מסיים עם תעודת בגרות מלאה, וחלקם ממשיכים לישיבות קדושות או ישיבות הסדר או מסגרות צבאיות.

ליצירת קשר: נייד 052-7675015 מייל sbd1000@gmail.com

תגובות הגולשים:

עוד ישיבות:
ישיבות ליטאיות

ישיבות חסידיות

ישיבות ספרדיות

ישיבות דתיות

אחר

תיכוניות