עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אסור להתאהב בנשים ש: שלא אוהבות אותך מספיק... שאוהבות אותך יותר מידי...
(מערכת)
מדרגת האדם

מדרגת האדם

צרפת 

בהכוונתם של מרן הגראי"ל שטיינמן ומרן הגרמ"י ליפקוביץ972-2-6520944 פקס: 972-2-6511645

המשרד בא"י: רח' הקבלן 37, הר נוף ירושלים.

רבים שואלים, בני עליה שבחו''ל עוזבים את ביתם ועולים ארצה כדי להתעלות במחיצתם של גדולי תורה בישיבות הקדושות, ואתם, בני ארץ ישראל אשר זכיתם להתיישב בה עוזבים אותה ויורדים למקום גולה? כך היא דרכה של תורה? הרי אפשר לפתוח ישיבה בארץ ולהימנע מלגור בגולה... מה גם שהמחיה בחו''ל יותר יקרה, יכולתם להישאר בארץ ולחסוך באוכל, טיסות ומשכורות...
זו לא השאלה היחידה. השאלות רבות, נוקבות. אך כולן מופרכות מיסודן כאשר מבינים את המהות ואת הסיפור שמאחורי הישיבה.

ישיבת "מדרגת האדם", בהכוונתם האישית של גדולי ישראל, מרן הגראי"ל שטיינמן ומרן הגרמ"י ליפקוביץ, נוסדה על-ידי הרה"ג רבי אברהם ישעי' זק, ועמו הרבנים הגאונים הרב גרשון לוי והרב שמואל שניאור.

"מדרגת האדם" עוזרת לבחורים אשר נחשפו לניסיונות הרחוב והתרחקו מדרך ישראל סבא תוך שאיבדו את משמעות ותכלית חייהם. כאשר הם משכילים להבין את בחירתם השגויה ומבקשים לחזור, הם נתקלים מול לחצים של חברים ומהשפעת הסביבה ואינם מסוגלים להתנתק. אך כשהם יוצאים מהארץ, מתרחקים מהסביבה המשפיעה ובאים למקום שקט ובטוח - לבית חדש- מלא חום ואהבה, הם יכולים להתחיל את הכל מהתחלה.

התייחסות הצוות לתלמידים בתחום הנפשי והלימודי, החיזוק במעמדם ובתדמיתם, הם אלה שנותנים למוטיבציה שלהם להתעצם ולאמון ביכולתם להגיע להישגים. העבודה החינוכית נעשית בתחושת שליחות ובמסירות נפש וזה מהווה חלק מהמתכון להצלחה עם התלמידים, בהעלתם על דרך המלך. שעות של השקעה, הקשבה, אהבה, לימוד משותף וסימון יעדים לכל בחור 'על פי דרכו', הם חלק בלתי נפרד מאותו מתכון, לבנייתו של כל בחור לחיי תורה ויראת שמים.

כיום הישיבה עזבה את משכנה שבצרפת ועברה לקפריסין.

תגובות הגולשים:

הישיבה עברה

יוסחירקס -- 23/10/2011

הישיבה הספיקה כבר לעבור לקפריסין ועכשיו לפני חודשיים או יותר לברדיטשוב

ראש הישיבה הר' ז'ק

מרגי -- 16/07/2010

עוד ישיבות:
ישיבות ליטאיות

ישיבות חסידיות

ישיבות ספרדיות

ישיבות דתיות

אחר

תיכוניות